Pomoc

Jak sprawdzić wyniki badań – poradnik.

W 2017 roku zainstalowaliśmy nowy, przystępniejszy system sprawdzania wyników badań dla naszych pacjentów. Wszystkie wyniki są przechowywane na naszych serwerach zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych, a połączenie ze stroną wyników jest szyfrowane i zabezpieczone certyfikatem bezpieczeństwa SSL.

Wszystkie wyniki badań z przed roku 2017 przechowywane są w Archiwum, do którego dostęp jest w górnym menu na naszej stronie

Postępowanie krok po kroku

  1. Wyniki badań dostępne są po kliknięciu opcji menu “Wyniki 2017” na samej górze strony:

  2. Na ekranie logowania proszę wprowadzić swój numer PESEL oraz PIN otrzymany w chwili rejestracji w kartotece laboratorium Medica (PIN przypisany jest na stałe do nr PESEL i nie ulega zmianie).
  3. W celu sprawdzenia swoich wyników należy wybrać Date Przyjęcia w jakim było robione badanie i potwierdzić to przyciskiem Zmień. Jeżeli badanie było robione wcześniej niż w ostatnim tygodniu, należy wybrać zakres daty od i do, w którym badanie miało miejsce.
  4. Po poprawnym wprowadzeniu Daty Przyjęcia ukaże się lista wykonanych badań.

  5. Aby sprawdzić swoje wyniki należy kliknąć w numer skierowania.

  6. Na ekranie pojawią się szczegóły skierowania z listą wykonanych badań.
  7. W celu wydrukowania badania należy kliknąć opcje [PDF] i pobrać plik gotowy do druku. Plik PDF zapiszę się na dysku komputera, lub otworzy w oddzielnym oknie przeglądarki internetowej – zależnie od ustawień komputera i przeglądarki internetowej.
  8. Aby przejrzeć pozostałe wyniki badań należy użyć opcji [wróć] aby wrócić do ekranu z listą skierowań.
  9. Po zakończeniu sprawdzania swoich wyników badań, użyj opcji Wyloguj w prawym górym rogu menu. Szczególnie należy zwrócić na ten krok uwagę, gdy nie korzystamy z prywatnego komputera.

  10. Aby powrócić na stronę główną Laboratorium Medica należy kliknąć w menu “Strona główna” lub logo laboratorium.
GÓRA

Newsletter

Zapisz się do Naszej listy kontaktowej, aby raz w tygodniu otrzymywać aktualności z Naszej strony, oraz informacje o najnowszych Promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do Neszego Newslettera!